Podążaj drogę błogosławieństw z miesięcznikiem ?Różaniec?. Temat czerwcowego numeru: Gdzie ta sprawiedliwość? Przeczytasz w nim m.in.:

– ?Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie?. To stwierdzenie pokazuje, że nasza sprawiedliwość często zaprawiona jest egoizmem, nie zawsze chodzi nam o prawdziwe dobro bliźniego. A czego chce od nas Bóg?

– Klucz do serca człowieka ? rozmowa z ks. Rafałem Jarosiewiczem, misjonarzem miłosierdzia, zaangażowanym w rekolekcje Jezus na Stadionie, kapłanem od lat posługującym na przystanku Jezus.

– Oko za oko, ząb za ząb ? czy moralność Starego Testamentu była przeciwna Ewangelii? Artykuł o. Jacka Salija OP.

– Serce Jezusa Królem serc polskich ? W tym roku przypada 160. rocznica ustanowienia uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa.

-Żywy Różaniec jest tylko dla emerytów! Zapraszamy na różańcową przygodę z ŻAR-em, Wspólnotą Żywego Akademickiego Różańca.

Wiary ustrzegli ? ?w szpitalu poinformowano mnie, że w takich sytuacjach podaje się metotreksan, by dziecko ?usnęło??. – niezwykłe świadectwo Doroty i Roberta o potędze wiary i miłości ponad własne życie.

Jak co miesiąc polecamy materiały formacyjne: rozmyślanie z Maryją na pierwszą sobotę, konferencję z propozycjami zadań na marzec, konspekt spotkania dla kół różańcowych, rozważania różańcowe i komentarze do Ewangelii na każdy dzień miesiąca, a także ABC Żywego Różańca.

Czytaj ?Różaniec?!

Pamiętaj, że na drodze wiary nie jesteś sam!

 

Tekst pochodzi miesięcznika Różaniec

Zachęcamy także do odwiedzania strony internetowej pisma www.rozaniec.eu.

O ?Różaniec? pytaj w sklepach sieci EMPiK,
księgarniach religijnych i parafialnych.
Prenumeratę miesięcznika możesz zamówić
w Wydawnictwie Sióstr Loretanek: Warszawa, ul. Żeligowskiego 16/20
tel. (22) 673 58 39, e- mail: prenumerata@loretanki.pl

www.loretanki.pl