Oto wreszcie nadszedł ? tak bardzo oczekiwany przez wielu ? czas wakacji, który jest okazją do dłuższego wypoczynku. Dzieci mogą odłożyć książki, zeszyty, a dorośli ? na czas urlopu ? odsapnąć od biurka, komputera, łopaty itd. Nie ma jednak wakacji od Pana Boga.

Zły duch szczególnie na ten czas przygotowuje własną specjalną ofertę ? wyjazdy z ?relaksacyjnym? programem, wróżki, kolorowe pisma z kartami tarota, sklepy pamiątkowe z talizmanami nieznanego pochodzenia. Zło bowiem nigdy nie próżnuje, rzucając sidła na naiwnych, którzy wierzą, że karty odkryją im przyszłość, a amulety zapewnią szczęście. O niebezpieczeństwach związanych z zabobonami czy wróżbiarstwem więcej w najnowszym numerze ?Różańca?. Szczególnie polecamy:

? ?Diabeł to nie instytucja charytatywna? ? rozmowa z ks. Andrzejem Grefkowiczem, egzorcystą. Z wywiadu dowiadujemy się m.in., co złego jest w horoskopach i czym może skończyć się wywoływanie duchów.

? ?Tarot (nie)prawdę Ci powie?? ? świadectwo Ani, która wyznaje: ?Moje życie składało się z kart. ??Ktoś?? od lat pomagał mi rozwijać talent wróżbiarski. Zły zaczął się stopniowo ujawniać w moim życiu. W końcu podjęłam próbę wyzwolenia?.

? ?Terapia, która zabija? ? wstrząsająca relacja Krzysztofa z osobistego doświadczenia z bioenergoterapią.

Poza tym polecamy także:
? ?Wakacje bez tłumu? ? wakacyjna oferta spędzenia wolnego czasu w naszej pięknej Ojczyźnie za niewielkie pieniądze i niekoniecznie w miejscach, uczęszczanych przez turystów.

? ?Usłyszałem głos powołania? ? świadectwa trzech kapłanów, których Pan Bóg obdarzył powołaniem, a także pasją?

? ?Filozof, męczennica, święta? ? artykuł ks. Józefa Orchowskiego o przejmujących losach św. Edyty Stein.

Dla naszych Czytelników mamy także prezent ? specjalny folder ze spotkania Czytelników ?Różańca? i Członków Rodziny Loretańskiej 23 maja 2009 r. w Loretto z okazji jubileuszu 100-lecia ?Różańca? i 10. rocznicy powstania Rodziny Loretańskiej.

Ponadto w ?Różańcu? ? konferencja formacyjna, rozważania na pierwszą sobotę miesiąca, rozważania różańcowe, komentarze do Ewangelii na każdy dzień miesiąca.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Tekst pochodzi miesięcznika Różaniec

RC07082009

Zachęcamy także do odwiedzania strony internetowej pisma ? www.rozaniec.eu.

O ?Różaniec? pytaj w sklepach sieci EMPiK,
księgarniach religijnych i parafialnych.

Prenumeratę miesięcznika możesz zamówić
w Wydawnictwie Sióstr Loretanek: Warszawa, ul. Żeligowskiego 16/20
tel. (22) 673 58 39, e- mail: prenumerata@loretanki.pl
www.loretanki.pl